سوپر مانی | روش های کسب درآمد اینترنتی
 • پست ثابت

  پست ثابت

 • ۷ روش کسب درآمد ازطریق وبلاگ نویسی

  ۷ روش کسب درآمد ازطریق وبلاگ نویسی

 • کسب درآمد از طریق سیستم پاپ آپ پلاس

  کسب درآمد از طریق سیستم پاپ آپ پلاس

 • خرید کالای فیزیکی با پیاده روی در اپلیکیشن پیگام

  خرید کالای فیزیکی با پیاده روی در اپلیکیشن پیگام

 • کسب درآمد اینترنتی از طریق اپلیکیشن ۷۰۳۰

  کسب درآمد اینترنتی از طریق اپلیکیشن ۷۰۳۰

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
۷ روش کسب درآمد ازطریق وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی در ابتدا به منظور دفترچهٔ خاطرات آنلاین مورد استفاده قرار می گرفت اما با گذشت زمان، وبلاگ ها به یک ابزار برای کسب درآمد تبدیل شدند؛ که برای کسب درآمد از طریق آن به هیچ تخصص خاصی نیاز ندارید و می توانید با یک موبایل هوشمند یا رایانهٔ متصل به اینترنت، وبلاگ نویسی را آغاز کنید. البته تخصص می تواند به شما در پیشرفت سریع تر و دقیق تر در این عرصهٔ کمک کند.

توضیحات بیشتر / دانلود
کسب درآمد از طریق سیستم پاپ آپ پلاس

با افزایش نفوذ اینترنت در جهان، کسب درآمد اینترنتی در بین وبمستران و همچنین تبلیغات در اینترنت رواج بیشتری پیدا کرده است. 

احتمالا شما هم با پدیده ای به نام پاپ آپ مواجه شده اید؛ پاپ آپ یک نوع تبلیغ در سطح اینترنت است بدین صورت که پس ورود کاربر به یک سایت و با کلیک در سایت، پنجرهٔ ای به صورت ناخواسته برای کاربر باز شده و محصول یا سایتی دیگر را نمایش می دهد. 

گرچه این نوع تبلیغ برای کاربران اینترنتی آزار دهنده است اما می تواند برای صاحب سایت یا وبلاگ درآمد زا باشد،  و به همین علت است که پاپ آپ همچنان یکی از پر طرفدار ترین تبلیغات هاست. 


توضیحات بیشتر / دانلود
خرید کالای فیزیکی با پیاده روی در اپلیکیشن پیگام

امروزه روند رشد تکنولوژی تاثیر بسیاری بر سبک زندگی انسان ها داشته است؛ این نوع سبک زندگی گاها برای سلامتی افراد خطر آفرین خواهد بود؛ که می توان مواردی را مانند کم تحرکی و تنبلی و... را که از جمله آسیب های زندگی همگام با تکنولوژی می باشد، مثال زد. 

البته مزایای حضور تکنولوژی را نمی توان نادیده گرفت اما معایب آن نیز می تواند ضرر جبران ناپذیر درپی داشته باشد.

کسب و کار پیگام از نمونه کسب و کار های نوپا در عرصهٔ سلامت و فناوری های مالی می باشد که با در نظر گرفتن وضعیت سلامت جامعه، کاربران خود را به پیاده روی تشویق می کند.

توضیحات بیشتر / دانلود
کسب درآمد اینترنتی از طریق اپلیکیشن ۷۰۳۰
خرید شارژ و اینترنت یکی از نیاز های همیشگی دنیای ارتباطات است و هر روز به تعداد درخواست های آن افزوده می شود. این نیاز به قدری گسترده است که فقط بازار سود شارژ اعتباری در سال بیش از ۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان می باشد.
در این پست قصد داریم، اپلیکیشن ۷۰۳۰ را به شما معرفی کنیم که می توانید در آن با زیر مجموعه گیری و مشارکت در فروش شارژ اعتباری و اینترنت و بلیط، پرداخت قبض، واریز بیمه و انتقال وجه کسب درآمد کنید و فقط با در بر گرفتن بخش کوچکی از سود ۵۰۰ میلیاردی تومان فروش شارژ (جدا از فروش اینترنت و بلیط، پرداخت قبض، واریز بیمه و انتقال وجه)، به درآمد ثابت و پایداری دست پیدا کنید.
توضیحات بیشتر / دانلود